Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Żeby dodać nowy kawał, musisz się zarejestrować w naszym serwisie. Po udanej rejestracji możesz już dodawać kolejne kawały. Generalnie nie stawiamy żadnych ograniczeń na treść, jednak może się zdarzyć, że zostaniemy zmuszeni przez sąd do ograniczenia dostępu do tego kawału. Kawał nadal będzie w archiwum, ale nie będzie widoczny dla wszystkich. Możliwe, że zostanie udostępniony dla VIPów.

 

Dodawanie nowej kategorii

Jeśli twój kawał ma unikalną kategorię, która nie jest ujęta w naszym zestawieniu, możesz dopisać odpowiedni opis, jak ma się nazywać nowa kategoria i dodać go do kategorii Poczekalnia. Nasi moderatorzy postarają się dodać tą kategorię i przenieść kawał do niej. Żeby dodać nowa kategorię w swoim kawale dodaj opis:

Proponowana kategoria: Twoja nowa kategoria

Opis Kategorii: Opis kategorii, który nam dostarczysz.

Uwaga! Żeby niepotrzebnie nie tworzyć kategorii dla jednego kawału prosimy tworzyć takową tylko w przypadku, gdy planujesz jednak dodać w niej więcej niż jeden dowcip.

 

Prawa autorskie

Generalnie nie mamy nic przeciwko wstawianiu na portal kawałów o autorstwie innym niż własne, jednak musimy się liczyć, że właściwy autor może zażądać prawidłowego określenia autorstwa, lub nawet usunięcia dowcipów z tego powodu. Autora da się określić przez wypełnienie pola: "Inna nazwa autora" w zakładce "Opcje publikacji". My bierzemy na siebie ewentualne dogadywanie się z właściwym autorem dowcipu.

 

Powodzenia!