Szukaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Rzadko jestem banowany na Ryjbuku za rasizm, a tak naprawdę chyba pierwszy raz. Podejrzewam, że polskim adminom Ryjbuka też się serce krajało, gdy musieli chować niewinny żarcik o pierwszych murzynach. Jak ktoś chce poczytać to jest tutaj Tymczasem kanadyjskiemu murzynowi tak odbija palma od tamtejszej politpoprawności, że chce mi przefasonować nos. Nie mogłem mu pozostać dłużny i zgłosiłem jego post jako mowę nienawiści. Może się nauczy, żeby nie banować za byle pierdoły, a zwłaszcza nie reagować skrajną agresją na żarty o czarnych. Dla porównania polscy murzyni tak nie fikają i labo sobie darują, albo się śmieją z tych dowcipów.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

ReCaptcha na portalu.

Ponieważ portal stał się w miarę popularny, Chińczycy i ich boty zaczęli go bardziej lubić, niż bym chciał. Codziennie dostaję po kilka zwrotek, że nie mogę wysłać e-maila do jakiegoś Chińczyka. Postało więc zacząć używać reCaptcha od Google. Żeby tester botów nie dawał się zbytnio we znaki, ustawiłem go jako transparentnego. Dzięki temu, my nawet tego nie zauważymy, a boty nie przejdą.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jeszcze do niedawna idealnie działało wypełnianie haseł w FireFoxie. Niestety z wersją 52, developerzy postanowili na siłę uświadomić wszystkich, że logowanie się bez certyfikatu nie jest zbyt bezpieczne. Od teraz, gdy dowolna witryna nie ma szyfrowania i ma opcję loginu i hasła, użytkownik zobaczy upierdliwe ostrzeżenie, że logowanie nie jest bezpieczne. Ale chwila! Dlaczego ja mam wydawać kilka dych lub więcej na certyfikat, gdy strona nie jest stroną sklepu lub banku? Taką stroną są Hahacze, która, co prawda ma w założeniu utrzymanie samej siebie, ale czy naprawdę potrzebujesz aż takiego poziomu bezpieczeństwa dla portalu satyrycznego? Jeśli tak,możesz się zrzucić na nasz serwer przy pomocy BitCoina skanując, albo wpisując adres: 1BbjdN8uNaeBjM1e6RQkvvQbZ2Bx3xM3fs

 

Antidotum.

Żeby pozbyć się upierdliwości Firefoxa trzeba wejść na adres:

about:config

a później ustawić poniższe zmienne:
security.insecure_password.ui.enabled => false
security.insecure_field_warning.contextual.enabled => false
signon.autofillForms.http => true

feed-image Nowości na stronie
FacebookGoogle BookmarksDiggDeliciousRedditRSS Feed